15 december 2025 Nieuws

Denk mee over de kennisagenda W&D 2027–2030

Bij Visio werken we continu aan het verbeteren van zorg en ondersteuning voor mensen met een visuele en soms ook verstandelijke beperking. Daarom maken we een nieuwe kennisagenda voor Wonen & Dagbesteding voor de periode 2027 tot en met 2030. In deze agenda leggen we vast welke kennisvragen er leven en welke expertise en kennisontwikkeling de komende jaren nodig zijn.

De kennisagenda helpt ons om gerichter te werken aan onderwerpen die er écht toe doen in het dagelijks leven van cliënten. Denk aan projecten, scholing en kennisdeling die bijdragen aan kwaliteit van leven, zelfstandigheid en goede ondersteuning.

Ouders en verwanten denken mee

Als ouder of verwant weet jij als geen ander wat belangrijk is in het dagelijks leven van jouw familielid. Jouw ervaring helpt ons om de juiste vragen op te halen en keuzes te maken die echt aansluiten bij cliënten en hun omgeving.

Daarom organiseren we per regio een brainstormsessie waarin we samen kennisvragen ophalen. Per bijeenkomst nodigen we één of twee ouders of verwanten uit om mee te denken.

Praktische informatie

De brainstormsessies vinden plaats op verschillende locaties in het land:

Breda en Stramproy
Datum: 18 maart 2026
Tijd: 10.30 tot 12.30 uur
Locatie: Ontmoetingscentrum Breda

Vries
Datum: 19 februari 2026
Tijd: 10.30 tot 12.30 uur
Locatie: Ontmoetingsruimte Diggelhoes

Huizen
Datum: 11 maart 2026
Tijd: 10.30 tot 12.30 uur
Locatie: Grote vergaderzaal, Bovenweg 2

Hoogeveen
Datum: 18 februari 2026
Tijd: 10.30 tot 12.30 uur
Locatie: Grote vergaderzaal Hoogeveen

Bij meerdere aanmeldingen maken we een selectie. Je ontvangt hierover bericht.

Aanmelden

Wil je meedenken over de kennisagenda Wonen & Dagbesteding 2027–2030? Stuur dan vóór 1 februari 2026 een e-mail naar chantaljanssen@visio.org. Ook voor vragen kun je contact opnemen via dit e-mailadres.

Samen zorgen we ervoor dat de kennisagenda aansluit bij wat echt belangrijk is voor cliënten en hun omgeving.