Visio maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies om de inhoud af te stemmen op uw wensen, verbeteringen aan te brengen, maar ook om d.m.v. online trackers, die pas actief zijn na uw expliciete toestemming, om de koppeling met social media eenvoudiger te maken.

Bel 088 585 85 85 Contact

03-02-2025

Ben jij ook wel eens benieuwd hoe andere JMD-ers het doen? Hoe gaan zij om met hulpmiddelen, studie, werk, sport en mobiliteit? Hebben zij tips & tricks over apps? Hoe mooi is het om eens iemand te spreken die jou begrijpt en hetzelfde doormaakt als jij?

Informele netwerkborrel

Elkaar ontmoeten, ervaringen en informatie uitwisselen onder het genot van een drankje/hapje is waar het om gaat bij de Ander Zicht JMD-netwerkmeetings in Eindhoven. Vandaar deze informele netwerkborrel om eens van gedachten te wisselen en andere JMD-ers te ontmoeten. Kom gerust eens “kijken”.

Op woensdag 19 februari is de eerste netwerkborrel van dit jaar. We beginnen met borrelen vanaf 17.30 uur (eerste drankje krijg je van ons). Ondertussen is er de mogelijkheid om samen een hapje te eten. Toegang gratis, overige consumpties en eten voor eigen rekening.

Kun je niet op 19 februari of ben je benieuwd naar de andere data? Zie de lijst hieronder.

  • woensdag 16 april 2025
  • woensdag 18 juni 2025
  • woensdag 17 september 2025
  • woensdag 19 november 2025

Snel naar informatie