Visio maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies om de inhoud af te stemmen op uw wensen, verbeteringen aan te brengen, maar ook om d.m.v. online trackers, die pas actief zijn na uw expliciete toestemming, om de koppeling met social media eenvoudiger te maken.

Bel 088 585 85 85 Contact

Nieuw: Oogcafé Sittard start op 24 april

07-04-2025

Op verzoek van de Oogvereniging organiseert een enthousiaste groep slechtziende en ziende mensen het Oogcafé Sittard. Dit nieuwe initiatief start op 24 april.

Het doel van Oogcafé Sittard is: 

  • Het creëren van een ontmoetingsplaats voor slechtziende en blinde mensen en hun partners/begeleiders en andere geïnteresseerden
  • Lotgenotencontact waarbij het uitwisselen van ervaringen een belangrijk aspect is
  • Het geven van voorlichting al dan niet betrekking hebbende op de visuele beperking
  • Het aanbieden van activiteiten

U hoeft geen lid te zijn van de Oogvereniging om Oogcafé Sittard te bezoeken. De Oogvereniging stelt het wel op prijs als bezoekers lid willen worden.

Meer informatie en aanmelden

Datum en tijd: donderdag 24 april, van 14:15 tot 16:30 uur
Locatie: Café Dwaesj, Stationsdwarsstraat 8, 6135 GA te Sittard. Dit ligt op 3 minuten lopen van NS station Sittard. Het café is gesloten tot 14:00 uur. Het Oogcafé vindt plaats in het zaaltje van het café op de begane grond en is ook goed toegankelijk voor rolstoelgebruikers. 
Let wel: er is geen invalidentoilet.
Kosten: voor deelname aan het Oogcafé wordt een eigen bijdrage van €2,00 gevraagd waarbij u één consumptie gratis krijgt
Wij proberen een afwisselende agenda te maken waarbij plek is voor voorlichting en ontspanning.
Aanmelden: we stellen het op prijs als u Oogcafé Sittard wilt komen bezoeken, vooraf aanmelden is gewenst. Dit kan (bij voorkeur) via oogcafe.sittard@gmail.com, eventueel telefonisch bij Huub Dautzenberg via 06-1428 1987.
Vervolgdatum: in mei vindt Oogcafé Sittard op donderdag 15 mei plaats. Het streven is om maandelijks een bijeenkomst van het Oogcafé Sittard te organiseren.
De organisatie is in handen van: Ans Taks, Desirée Vranken, Annemie Storms, Marcel Herfs, en Huub Dautzenberg 

Tot gauw in Oogcafé Sittard!

Snel naar informatie